Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Karczmiskach

Zakończenie roku szkolnego i harmonogram odbioru świadectw

Utworzono dnia 22.06.2020

 

KOMUNIKAT DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W KARCZMISKACH

w sprawie zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół w Karczmiskach pragnie podziękować Wam Wszystkim za trud, za wspólną pracę, za poświęcenie i cierpliwość w okresie całego roku szkolnego, a w szczególności w czasie nauki zdalnej.

Mając na uwadze troskę o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci w czasie trwania epidemii COVID – 19 w tym roku szkolnym niestety nie odbędzie się tradycyjne uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uroczystość przekazania uczniom świadectw musi przyjąć inną formę.

Zatem w piątek 26 czerwca 2020 r., w dniu zakończenia roku szkolnego, uczniowie odbiorą świadectwa, wyróżnienia i nagrody zgodnie z przyjętym i umieszczonym
na stronie Zespołu Szkół w Karczmiskach harmonogramem z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego
. Zapraszamy również w tym dniu do odwiedzenia strony Zespołu Szkół w Karczmiskach, na której postaramy się umieścić podsumowanie roku szkolnego 2019/2020.

1.      Po odbiór świadectw przychodzą wyłącznie uczniowie lub ich prawni opiekunowie zdrowi, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną, z domów, gdzie nikt nie przebywa na kwarantannie.

2.      Uczniowie/prawni opiekunowie odbierają świadectwa, wyróżnienia i nagrody
w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej godzinie (opis w harmonogramie na stronie Zespołu Szkół w Karczmiskach).

3.      Po odbiór uczniowie/prawni opiekunowie przychodzą w maskach osłaniających usta
i nos, rękawiczkach i z własnym długopisem do potwierdzenia podpisem odbioru świadectwa.

4.      Osoby odbierające świadectwa, wyróżnienia, nagrody muszą pamiętać o zachowaniu bezpiecznego dystansu (min. 1,5 m) od innych osób.

5.      Po odbiorze świadectwa, wyróżnienia, nagrody nadal trzeba pamiętając o zachowaniu bezpiecznej odległości między sobą.

Życzymy, aby nadchodzące wakacje były słoneczne, spokojne, bezpieczne, pełne wytchnienia i efektywnego wypoczynku. Gratulujemy wszystkich sukcesów i wyrażamy ogromną nadzieję, że spotkamy się w bardziej sprzyjających okolicznościach we wrześniu, w nowym roku szkolnym.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół w Karczmiskach

 

Harmonogram w załączniku

 

ZAŁĄCZNIKI:

Harmonogram odbioru świadectw

Utworzono dnia 22.06.2020, 21:08