Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół w Karczmiskach

Wspomnień czar...

Utworzono dnia 28.06.2020

W dniu 26.06.2020 roku ukończył naukę szkolną kolejny rocznik ósmoklasistów. Ze względu na panującą epidemię COVID-19, miniony rok był szczególny i trudny dla nas wszystkich: rodziców, uczniów i nauczycieli. W bardzo krótkim czasie musieliśmy opanować nowy styl pracy. Poznaliśmy w praktyce, co oznacza – zdalne nauczanie. Pomimo przymusowej izolacji, właśnie podczas lekcji on-line, mieliśmy możliwość kontaktowania się ze sobą, rozmowy, wymiany spostrzeżeń, rozwiązywania problemów. Nie był to czas stracony. Pomimo panującej epidemii, wspólną ciężką pracą, udało nam się szczęśliwie zakończyć ten etap edukacji.

Szkoła podstawowa dla wielu uczniów była miejscem, w którym poznawali różne aspekty życia: przyswajali wiedzę, rozwijali swoje pasje i uzdolnienia, tu też zawiązywały się pierwsze przyjaźnie. Mamy nadzieję, że w pamięci ósmoklasistów pozostaną tylko te dobre chwile ze wspólnie spędzonych lat.

Drodzy Absolwenci! Życzymy Wam wielu sukcesów w kolejnych latach nauki w wybranych przez siebie szkołach. Niech najlepsze wspomnienia związane z naszą szkołą, towarzyszą Wam przez całe życie. Jak pisała Wisława Szymborska ,,nic dwa razy się nie zdarza” – to prawda… Skończyliście już przygodę, która więcej się nie powtórzy. Nie martwcie się jednak – coś musi się skończyć, aby zaczęło się coś nowego. Powodzenia!

Drodzy Rodzice! Dziękujemy Wam za pięć lat współpracy, wspólnego rozwiązywania problemów, organizacji imprez i uroczystości dla naszych uczniów, za trud, cierpliwość i udzielane wsparcie, zwłaszcza w ostatnim okresie nauki szkolnej – zdalnego nauczania. Życzymy Państwu dużo zdrowia, wiele radości i spokoju oraz zadowolenia i dumy z osiągnięć swoich dzieci.

Wychowawcy klas ósmych

 

 

 

 

 

 

Wspomnień czar...

Utworzono dnia 28.06.2020, 08:04